KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13878145
nr 1387 8145
Akvareller
Ett par, Oidentifierad konstnär. Ej signerad, akvarell, yttermått inklusive ram: 25x25cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 29 mars 2021
kl 21:01:59
700 kr
800 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr